Code Eleven


#1 2009-03-18 18:42:51

cloud14

Nowy użytkownik

Punktów :   

problem z cabalem

Witam mam prośbę aby ktoś wstawił aktualną instalke cabala bo mam problem z aktualizacja. dzięki i pozdr.

Offline

 

#2 2009-03-19 17:50:54

Amey

Administrator

Punktów :   

Re: problem z cabalem

Widzę, że ta aktualizacja sprawia sporo problemów (niestety nie jest to żadna nowość). Osobiście pobierałem łatkę nie przez launcher ale przez fileplanet, z głównej strony tam gdzie pobiera się całą grę. Narazie nie zauważyłem żadnych problemów z grą. Cloud spróbuj zainstalować grę na nowo a łatkę pobierz np stąd

http://files.filefront.com/setupexe/;13 … einfo.html

Jak dalej nie będzie działać to pisz śmiało na gg 2299746. Coś wymyślimy.

Offline

 

#3 2009-03-19 22:27:03

cloud14

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: problem z cabalem

Oki dzięki jutro  się za to wezmę dzięki i mam nadzieje że na forum będzie więcej osób:D

Offline

 

#4 2009-03-20 10:47:51

Amey

Administrator

Punktów :   

Re: problem z cabalem

Cóż, to forum praktycznie dopiero co powstało, więc nie ma co się dziwić. Ale trzeba być dobrej myśli. Wszystko dopiero się rozwija.

P.s.
Gl z tym upem.


Tak się jeszcze zapytam, nie chcesz może do rady? Bo jak coś się dzieje to zwykle tam jesteś jako jeden  niewielu. Pomyśl o tym i odpisz.

Ostatnio edytowany przez Amey (2009-03-20 11:00:24)

Offline

 

#5 2009-03-20 18:23:20

cloud14

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: problem z cabalem

No możesz mnie walnąć do rady ale nie wiem czy będę grał mam problemy techniczne z netem gdzieś tak za tydzień będę miał naprawiony sry... pozdr.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oligo.pun.pl www.apocalypticshinobi.pun.pl www.pokemon-hodowla.pun.pl www.costam.pun.pl www.darkdragonl2w.pun.pl